با داشتن این دوره آموزشی می توانید روش فکر کردن به صورت خلاق را فرا بگیرید و با ده ها ایده آشنا شوید. رامین فریور در این دوره آموزشی به باورها،صفات،نکات و تکنیک هایی برای خلاقیت می پردازد و با ارائه مثالهای مختلف تفکر شما را به سمت خلاقیت سوق می دهد.

با داشتن این دوره آموزشی می توانید روش فکر کردن به صورتخلاق را فرا بگیرید و با ده ها ایده آشنا شوید. رامین فریور در این دوره آموزشی به باورها،صفات،نکات و تکنیک هایی برای خلاقیت می پردازد و با ارائه مثال های مختلف تفکر شما را به سمت خلاقیت سوق می دهد .

در این دوره آموزشی به مطالب زیر پرداخته می شود:

• چه صفاتی انسان را خلاق می کند؟
  • چه سوالهایی باعث خلاقیت می شود؟
  • چه باورهایی انسان را خلاق می کند؟
  • دانشمندان و مخترعان بزرگ ایده های خود را چگونه به دست می آورند؟
  • سیستم عصبی مغز چه نقشی در خلاقیت دارد؟
  • علم Triz چیست؟
  • و.

درباره مدرس دوره :

رامین فریور،دانش آموخته رشته مهندسی برق گرایش قدرت و کارشناس مهندسی فناوری اطلاعات،عضو انجمن مخترعین کشور و عضو کتاب مخترعین می باشد.او به مدت 12 سال است که در زمینه الکترونیک و برنامه نویسی کامپیوتر فعالیت می کند و در این خصوص می توان به یکی از اختراعاتش به نام سی دی باکس هوشمند اشاره کرد.او تا کنون 97 نرم افزار در زمینه های الکترونیک و کامپیوتر برای مصارف مختلف صنعتی و تجاری طراحی کرده است که می توان به عنوان نمونه، نرم افزار جعبه لایتر و نرم افزار تابلوهای نمایش قیمت دیجیتال را نام برد.رامین فریور در پارک علم و فناوری،رئیس هیات مدیره،قائم مقام مدیر عامل و رئیس تولید و طراحی محصولات نوین شرکت تحقیق و توسعه مهندسی هوشمندسازان می باشد و همچنین مدرس دوره های مختلف برنامه نویسی و تفکر خلاق در مراکز آموزش خصوصی است.

توضیحات مدرس دوره در خصوص این دوره آموزشی :

سیستم آموزشی ما متاسفانه سیستم پرورش خلاقیت نیست و بیشتر سیستم پرورش حافظه است و در طول دوران تحصیل اجازه فکر کردن مستقل را به دانش آموزان و دانشجویان نمی دهد.به همین خاطر فارغ التحصیلان کمی، می توانند تبدیل به مهندسان خلاقی شوند که بتوانند برای خود کسب و کار مجزایی بسازند و یا در محیط کار خود به عنوان فردی نمونه و خاص شناخته شوند. خلاقیت امری است اکتسابی و می توان با تمرین و تغییر نحوه تفکر و طرز نگاه به مسائل پیرامون خود به آن دست پیدا کرد.
به همین خاطر تصمیم گرفتم این مجموعه آموزشی را برای شما عزیزان طراحی کنم و در آن نکات،روش ها و تکنیک هایی را برای خلاقیت آموزش دهم. من خود از از اوایل دوران تحصیلم بسیار دوست داشتم که هر روز کار جدیدی انجام دهم و خلاق باشم و از تکرار به صورت وحشتناکی بیزار بودم به همین سبب در زمینه خلاقیت و نحوه تفکر به صورت خلاق و مباحثی در این خصوص شروع به مطالعه کردم و تا الان حدود 10 سال است که کتاب ها،سمینارها،مقالات و خبرهای جدید را در مورد خلاقیت مطالعه می کنم و در این دوره آموزشی چکیده مفید تمام این مقالات،کتاب ها و هرآنچه را که در این ده،یازده سال یاد گرفته ام را به شما به صورت ساده و مفید آموزش می دهم.
چون می دانستم که وقت دانشجویان مهندسی برای مطالعه دروس غیر درسی بسیار کم است این دوره آموزشی را به صورت صوتی طراحی کردم تا بتوانید در ساعتهای پرت و خالی در طی روز به آنها گوش دهید.فایلهای این دوره آموزشی ،به صورت ام پی تری می باشد و می توانید از آنها در موبایل،ماشین و یا کامپیوتر خود استفاده کنید. در این دوره آموزشی سعی کرده ام از داستانهای شیرین ادبیات ایران و جهان و همچنین از نتایج تحقیقات و آزمایشهای مختلف در زمینه خلاقیت که در سرتاسر جهان توسط دانشمندان مختلف صورت گرفته، برای تفهیم بهتر مطالب استفاده کنم.
در این دوره آموزشی شما را با نحوه تفکر دانشمندان و مخترعان بزرگ جهان و بینش آنها به زندگی آشنا می کنم.چرا که معتقد هستم که هر یک از آنها مانند چراغی می توانند راه را برای ما روشن تر کنند.
پای اندیشه و صحبت دانشمندان بزرگی چون انیشتین،گوته،ویلیام سایر،مولانا،حافظ،نظامی،ادیسون،سقراط و بسیاری از خوش فکران جهان خواهیم نشست.
در این چند سالی که من اندیشه این بزرگان را مطالعه کرده ام،نحوه تفکر آنها و بینش آنها به جهان پیرامون خود به طور عمیقی در زندگی شخصی و حرفه ای من تاثیر گذار بوده است و مطمئن هستم که در زندگی شما نیز تاثیر شگرفی خواهد گذاشت.
در این دوره آموزشی به صفاتی اشاره می کنم که در خلاق شدن یک انسان نقش دارند و شما در طول این دوره آموزشی متوجه خواهید شد که تمام دانشمندان ،بزرگان و مخترعان جهان نیز دارای چنین صفاتی بوده اند.
در بخش هایی، اساس تولید علم را برایتان توضیح می دهم و سوالاتی را مطرح می کنم که باعث خلاقیت می شود و با پرسیدن این سوالها،ایده های مختلف در هر زمینه ای به ذهن شما می رسد.
در فصلی دیگر به نحوه تفکر کردن انسان و عوامل موثر بر آن می پردازم و شما را با شبکه جهانی اطلاعات به نام شعور نامحدود جهان آشنا می کنم و چگونگی اتصال به این شبکه جهانی را برایتان تشریح می کنم تمام دانشمندان و مخترعان در طول تاریخ به این شبکه جهانی اطلاعات وصل شده اند.
از نگاه جراح برنده جایزه نوبل آقای اسپری، شیوه عملکرد مغز را بررسی خواهیم کرد و تفاوتهای نیمکره راست و نمیکره چپ و کاربرد هریک را در خلاقیت تشریح می کنم. و در نهایت شما را با مقدمات علمی به نام تریز(TRIZ) یا خلاقیت نظام یافته آشنا خواهم کرد و در این مجموعه مقالات و کتابهای الکترونیک مرتبط را به شما معرفی کرده ام. امیدوارم از این مجموعه آموزشی لذت ببرید و بتوانید در طول عمر حرفه ای و شخصی خود از نکات آن استفاده کنید .

موضوع : خلاقیت
مدرس : مهندس رامین فریور
نوع محصول : سی دی MP3

قیمت:19800تومان

فرکننده مو اتوماتیک وربنا مدل VR-6359

ساعت اپل واچ بند فلزی

حلقه استند موبایل Loop Mobile Stand | حلقه ضد سرقت موبایل

آموزشی ,دوره ,خلاقیت ,کنم ,تفکر ,خلاق ,دوره آموزشی ,این دوره ,در این ,می کنم ,و در ,شبکه جهانی اطلاعات ,شوید رامین فریور

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

فروشگاه آنلاین خاطره هنر خرید سرورهای HP و فروش سرورهای HP و خرید هارد سرورهای HP و فروش هارد سرورهای HP دپارتمان تخصصی رنگ مو لارا (غرب تهران) فوق برنامه گل و گیاه ظرافت طرح پرسش مهر خاتم گرافیک قیمت طلا دقیق قیمت سکه